1. W tym tygodniu  
• Od poniedziałku do środy zapraszam na trzy dniowe zatrzymanie rekolekcyjne: Jesteśmy dziećmi światłości. Nauki rekolekcyjne na Mszach o godz. 8:30 i 18:00 będzie głosił o. Marek Rozpłochowski OP pracujący obecnie w Krakowie. Zapraszamy do udziału wszystkich parafian 
• Podczas rekolekcji młodzież z klas VIII i III gimnazjum zapraszam w poniedziałek na Mszę świętą o godz. 18:00 na wspólną modlitwę w intencji czekających ich egzaminów
• Spowiedź święta wielkopostna w sobotę 13 kwietnia od godz. 9:00 do 12:00 (z przerwą 10:15-10:45) i popołudniu od godz. 15:00 do 17:30 (z przerwą 15:45-16:15). W Pierzchnie od godz. 16:00-17:00. 
 
2. Biuro parafialne czynne w poniedziałek i we wtorek od godz. 16:00 do 17:30, w pozostałe dni nieczynne z racji spowiedzi w dekanacie. 
 
3. Nabożeństwa wielkopostne
 Droga krzyżowa w piątek dla wszystkich o godz. 9:00 i o godz. 17:30, dla dzieci o godz. 16:30 a w Pierzchnie o godz. 18:00
 Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15:00 a bezpośrednio po nabożeństwie Msza święta. W Pierzchnie Gorzkie Żale bezpośrednio po Mszy o godz. 10:00.
4. Za tydzień  
• zbiórka na kwiaty do Grobu Pańskiego 
• będzie można zaopatrzyć się w palemki przed kościołem przygotowane przez nasz Parafialny Chór Tutti Santi
 
5. Caritas Parafialna prosi o pomoc w zbiórce żywności trwałej i środków czystości dla potrzebujących z naszej parafii. Tytki można dostarczać do kosza wystawionego przy św. Antonim. Dziękuję za dostarczone już tytki oraz za złożoną Daninę Diecezjalną. 
 
6. Polecam najnowszy numer Przewodnika Katolickiego, Mały Przewodnik Katolicki i najnowszy kwietniowy Miesięcznik Parafialny.
 
7. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Teresa Kmieciak ze Szczodrzykowa oraz zmarł śp. Feliks Niemir z Bnina, ojciec ks. Marka Niemira, Msza pogrzebowa w poniedziałek o godz. 11:00 w kaplicy cmentarnej w Bninie. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
 
 
Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz
Słowo na dziś
 
I Ja ciebie nie potępiam. Idź, a od tej chwili już nie grzesz. 
Ewangelia według św. Jana